Služby

Večeře v soukromí

Večeře jen pro vás! Chcete si vychutnat večeři ve dvou v našem novém salonku u restaurace nebo třeba v některém z pokojů našeho hotelu? Potřebujete udělat dojem na svůj protějšek, okouzlit a připravit ojedinělý a nerušený zážitek? Pak můžete využít naši službu private dining.

Možností je spousta – nejlépe uděláte, když se s námi domluvíte na schůzce a popíšete nám své představy. Kontaktujete nás emailem na: info@palazzorestaurant.cz, nebo telefonicky 532 156 703

 

Dárkový poukaz

Nekupujte věci, darujte zážitky. A nemusí to být hned seskok padákem nebo výlet na Měsíc. Z večeře u nás se vašim blízkým nebo obchodním partnerům nezatočí hlava jako při letu střemhlav, a o tom, že podávané jídlo bude lepší než v raketě, snad ani nemusíme mluvit.

Pro zakoupení dárkového voucheru nás kontaktujete nás emailem na: info@palazzorestaurant.cz, nebo telefonicky 532 156 703

 

Svatby a hostiny v restauraci Palazzo

Svatební den je pro snoubence tím nejkrásnějším a zároveň jedním z nejdůležitějších dní v životě. Víme, že nevěstě i ženichovi záleží na prostorách, kde se koná obřad a svatební hostina. Restaurace Palazzo nabízí krásné a exkluzivní prostory pro pořádání slavnostních obědů i svatebních hostin.

V restauraci Palazzo strávíte první společné chvíle u vynikajícího jídla, které vhodně doplní pečlivě vybraná vína z naší vinotéky. Připravíme pro vás tradiční svatební menu nebo moderní hostinu ve středomořském duchu.

Při plánování akce s vámi vaše požadavky probere náš event manager, který se postará o hladký průběh vašeho šťastného a nezapomenutelného dne.

Kontaktujete nás, prosím, emailem na: info@palazzorestaurant.cz, nebo telefonicky 532 156 703 a my už zařídíme vše potřebné.

Zaujala vás naše restaurace? Zarezervujte si stůl.

Rezervovat